İnovatif Fikirler Hızlı Çözümler

se partner
se ecoxpert
knx partner
Bize Sorun
Bizi Arayın
Teklif İsteyin

Güneş Enerjisi Sistemleri ve Çözümleri

Güneş enerjisi kullanımı son dönemler hızla artmaktadır. Fabrika, endüstriyel alanlar ve soğuk hava depolarının çatıları güneş enerjisi sistemleri kurulum alanları olarak işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Çatı üzeri GES projeleri OSB’ler, tarım, hayvancılık, depolama alanlarında, AVM, oteller, hastaneler, akaryakıt istasyonları gibi çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Arya Otomasyon; Güneş Enerjisi Santralleri (GES) alanında bir çözüm ortağı olarak işletmenize özel bir iş modeli yaratır, yatırım ve performans riskini üstlenir ve işletmenizin enerjiden tasarruf etmesini garanti altına alır! Müşterilerimiz kendi iş alanlarına odaklanırken, Arya Otomasyon olarak her sorumluluğu üstleniyoruz. Kurulacak santralinizin projelendirilmesi ve devreye alınıp performans göstererek çalışması, Arya Otomasyon olarak sorumluluğumuz altında.

Neler Yapıyoruz?

  • Uygulama alanında saha yerleşim ve sistem tasarımının yapılması
  • Proje çizimlerinin oluşturulması
  • Statik ve elektrik mühendislik hesaplarının yapılması
  • Konstrüksiyon modelinin belirlenmesi
  • İş programının oluşturulması

Endüstriyel Çatı Güneş Enerjisi Santralleri

İşletmenizin çatısına kuracağımız güneş enerjisi santrali ile çatınızı en verimli şekilde kullanarak, birim elektrik fiyatınızı en düşük seviyeye çekmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede her geçen gün artan elektrik maliyetinizin bir bölümü veya tamamını sabitleyerek işletme giderlerinizi kontrol altında tutabileceksiniz. Arya Otomasyon, güneş enerjisi projenizi, uzman mühendislik kadrosu ile güvenli, maksimum verimli ve ekonomik hedeflere uygun olarak hayata geçirerek çatınızı bir enerji üretim alanına dönüştürecektir.

Konut Çatı Solar Sistemler

Evinizin çatısına kuracağımız güneş enerjisi sistemi ile ihtiyacınız olan elektriğin bir kısmını ya da tamamını karşılayabilirsiniz. Arya Otomasyon, evinize özel, bağımsız çözümler sunarak %100 çevreci enerji üretmenizi isterseniz depolamanızı ve depoladığınız enerjiyi dilediğinizce kullanma özgürlüğünü sağlamaktadır. Tüm çatı sistemlerine uygulanabilir anahtar teslim çözümlerimizle güneşten elektrik üretmeye dilerseniz hemen başlayabilirsiniz.

Off-Grid

Elektrik altyapısının bulunmadığı ya da düzenli elektrik sağlanamayan bölgelerde en ucuz ve kolay çözüm ihtiyaca göre doğru tasarlanmış bir off-grid güneş enerjisi sistemidir. Elektriğe erişimin mümkün ya da ekonomik olmadığı yerlerde yaşamak, tarım yapmak ya da ticari faaliyetlerde mi bulunmak istiyorsunuz? Arya Otomasyon ile ihtiyaçlarınız göre size en uygun sistemi tasarlıyor ve kurulumunu yapıyoruz. Siz de istediğiniz zaman mobil cihazlarınız ya da bilgisayarınızdan anlık kalan enerji miktarınızı, üretilen ve tüketilen toplam ve anlık enerji miktarını detaylı bir şekilde görebilir, tüketiminizi optimize etmek için yapılması gereken uyarıları akıllı sistemimiz tarafından alabilirsiniz.

Güneş Enerjisi Santralleri İşletme Ve Bakım

Arya Otomasyon, güneş enerjisi elektrik üretim tesislerinizin işletme döneminde de size hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulumundan itibaren tesislerinizin ve çatılarınızın periyodik bakımları uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Tesislerinizde oluşabilecek her türlü arıza en kısa sürede ulaşabileceğiniz teknik ekibimizce yerinde müdahale ile giderilebilmektedir. Tesislerinizin ve çatılarınızın uzun ömürlü ve yüksek verimli olarak hizmet vermeye devam edebilmesi için gerekli tüm çözümler Arya Otomasyon güvencesi ile sunulmaktadır.