İnovatif Fikirler Hızlı Çözümler

se partner
se ecoxpert
knx partner
Bize Sorun
Bizi Arayın
Teklif İsteyin

Arya Otomasyon Proje Yönetimi ve Danışmanlığı

Uzman Mühendis kadromuzla ve çözüm ortaklarımızla; deneyim ve girişimciliğimizi birleştirerek üstlendiğimiz projenin müşterimizin öngördüğü süre, bütçe ve kalite sınırları içerisinde tamamlanmasını planlı ve sistemli bir biçimde sağlamaktayız.

Uzman Mühendis kadromuzla ve çözüm ortaklarımızla; deneyim ve girişimciliğimizi birleştirerek üstlendiğimiz projenin müşterimizin öngördüğü süre, bütçe ve kalite sınırları içerisinde tamamlanmasını planlı ve sistemli bir biçimde sağlamaktayız.

Bir projeyi yönetirken dikkat edilmesi gereken ana unsurlar firmanın stratejik planına uyum, proje başlangıç ve bitiş zamanlarının belirlenerek ilan edilmesi, doğru bir durum analizi ve akabinde hareket planının yapılması, uygulama evrelerinde gözlem ve ara düzeltmelerin yapılmasıdır. Arya Otomasyon Yönetim ve Teknoloji Danışmanlığı PMI metodolojisini kullanarak bütün firmalara global seviyede proje yönetimi desteği sunmaktadır.

Neden Arya Otomasyon Danışmanlık ?

Arya Otomasyon Yönetim ve Teknoloji Danışmanlığı yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere 3 farklı sektörde başarılı bir şekilde projeler yönetmiştir. Bu tecrübesini kullandığı metodolojiye ve planlı çalışmasına borçludur. Proje yönetimi felsefesini; kapsam yönetimi, entegrasyon yönetimi, zaman yönetimi, maliyet yönetimi, kalite yönetimi, insan kaynakları yönetimi, iletişim yönetimi, risk yönetimi, paydaş yönetimi ve tedarik yönetimi olmak üzere sınıflandırıp müşterilerin gereksinimlerini tam anlamıyla karşılamaktadır.

Uygulama Aşamasında Dikkat edilmesi Gereken Unsurlar

Başlangıç sürecinde hazırlanmış olan aksiyonlar plana uygun bir şekilde ilerletilir. Proje ekibinin aktif rol oynadığı bu süreçte yüksek verim sağlanabilmesi için Herkesin hareket halinde olduğu bu süreçte planların doğru işlemesi halinde büyük ölçüde verim sağlanır.

Proje Yönetimi Aşamaları

Proje yönetiminde esnek olabilme birçok farklı alanda proje tamamlamış ve devreye almış olmakla başlar.  Arya Otomasyon Yönetim ve Teknoloji Danışmanlığı yürüttüğü projelerin her aşmasını daha önceden proje planı içerisinde net bir şekilde belirtir. Müşterinin istekleri ve dönüşüm taleplerine en hızlı cevabı verebilmek için yönetim aşamalarındaki bu esnekliği rahatlıkla gösterebilmektedir.

  • PMI metodolojisi ile proje yönetimi
  • Proje unsurlarının birbirleriyle ilişkisinin belirlenmesi
  • Proje süreçlerinin yönetimi ve planlanması
  • Proje maliyet kontrolü
  • Risk haritasının çıkartılması
  • Proje performansının ölçülmesi ve öğrenilmiş derslerin hazırlanması

Bu kapsamda;

İş tanımlarının detaylandırıldığı iş programlarının hazırlanması,
İş programlarının güncel takibinin MS Project üzerinden yapılması,
Tüm süreç dâhilinde birbiri ile etkileşimde olacak mühendislik, satın alma, uygulama, devreye alma alt süreçlerinin sağlıklı koordinasyonunun sağlanması,
Proje dahilinde iş yapacak olan temel mühendislik disiplinleri (Makine, Elektrik, İnşaat, Mimari) arasındaki koordinasyonun sağlanması,
Malzeme ve montaj işlerinin kalitesinin sorgulanması.